Nos podrias regalar un like?

terrenoblogger.co
Home » , » SKUBI DU MISTERI NE RING 2 Dubluar ne shqip

SKUBI DU MISTERI NE RING 2 Dubluar ne shqip

Pershkrim i shkurter:


Është pedale në metal si Scooby-Doo, Shaggy dhe ekipi bandë me superstarët e WWE në këtë film hi-oktan, origjinale! Kur Scooby dhe Mystery Inc. do të vizitojnë një konkurrencë garash jashtë rrugës, nuk ka kohë që ngjarjet e çuditshme të fillojnë të ndodhin. Një vrapues fantazmë misterioz, i njohur vetëm si Inferno, po shkakton kaos dhe është i vendosur të sabotojë garën. Është Scooby-Doo, Shaggy dhe partneri i tyre i ri drejtues, The Undertaker, për të shpëtuar garën dhe për të zgjidhur misterin. Së bashku me superstrat e tjerë të WWE si Triple H, Paige dhe Shamus, është koha për të filluar motorin dhe oreksin tuaj, sepse Scooby-Doo dhe WWE po ndjekin aventurën dhe qeshin vetëm për ju!
Click Ketu Sepse foto esht Fshir

 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com