Nos podrias regalar un like?

terrenoblogger.co
Home » , » Barbi Heroina e VideoLojrave Dubluar ne shqip

Barbi Heroina e VideoLojrave Dubluar ne shqip
Pershkrim i shkurter:

Kur Barbi magjikisht futet ne lojen e saj te preferuar, ajo eshte e emocinuar te shohi qe transformohet ne nje karakter qe patinon. Ne loje ajo takon Kutie dhe Bellen. Se bashku se shpejti do te zbulojne qe nje emoji djallezor po perpiqet te marri kontrollin e lojes. Kur udhetojne nga nje nivel ne tjetrin Barbi dhe skuadra e saj, duhet te mbeshteten ne aftesite e tyre te lojes dhe te mendojne te shpetojne ekipin dhe te fitojne lojen.


 
 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com