Nos podrias regalar un like?

terrenoblogger.co
Home » » Princeshat Binjake Dubluar ne shqip

Princeshat Binjake Dubluar ne shqip

Vjen një aventurë filmi e magjepsur. Të strehuar në vendin e Ditës së Përjetshme të Ditës, Princesha Diell ëndërron një botë përtej pallatit. Derisa Bota e Ndaluar e Natyrës kanë çelësin për të kaluarën e saj, Diell fillon në një aventurë mistike me hënë dhe zbulon se të dy bota ndaheshin nga një magjistare e keqe.

Click Ketu Sepse foto esht Fshir


 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com