Nos podrias regalar un like?

terrenoblogger.co
Home » » Vajzat Lego(2016) Dubluar ne shqip

Vajzat Lego(2016) Dubluar ne shqip
Pershkrim i shkurter:

Filmi i pare i vajzave Lego. Miqesia e vajzave vihet ne prove kur nje popstar e quajtur Livi, vjen ne qytetin Hearlake. Kur kenga Vajzat, vidhet nga menaxheri i Livit, vjen koha per nje plan dinak. Kur vajzat perpiqen ti thone Livit te verteten per single-in e fundit, ato mesojne se fama nuk eshte asgje dhe ndonjehere miqesia eshte gjeja me e shtrenjte ne bote.

 
 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com