Home » » TE GJITHE QENTE SHKOJNE NE PARAJSE 2 Dubluar ne shqip

TE GJITHE QENTE SHKOJNE NE PARAJSE 2 Dubluar ne shqip
Pershkrim i shkurter:

 Charli dhe Ici kthehen ne toke per te gjetur Bririn e Gabrielit, por gjate rruges njihen me nje djale te embel te quajtur David, qe ja ka mbathur nga shtepia. Por koha po iken dhe nese Carli do ta siguroje bririn, ai duhet te provoje qe i meriton krahet.


Click Ketu Sepse foto esht Fshir 
 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com