Nos podrias regalar un like?

terrenoblogger.co
Home » » Skuadra e Drejtesise Froni i Atlantis Dubluar ne shqip

Skuadra e Drejtesise Froni i Atlantis Dubluar ne shqipPershkrim i shkurter:


 Pas luftes se Skuadres se Drejtesise, bota eshte ne paqe, apo ashtu duket. Kur Atlantis sulmon Metropolis per vdekjen e mbretit te tyre. Por mbreteresha ka plane te tjera dhe kerkon Skuadren e Drejtesise per te gjetur djalin e saj te humbur. Por nderkohe qe kerkojne per te, trupat e Atlantis, te drejtuara nga mjeshtri i Detit vazhdojne sulmet e tyre. Kush do fitoje?
 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com