Nos podrias regalar un like?

terrenoblogger.co
Home » » PORORO AVENTURA E GARIMIT Dubluar ne shqip

PORORO AVENTURA E GARIMIT Dubluar ne shqip

Pershkrim i shkurte:

 Pinguni i vogel Pororo dhe miqte e tij aksidentalisht bejne qe nje aeroplan te bej nje ulje emergjente ne fshatin e Pororo-se. Ne avion ka disa breshka qe trasportohen per ne Northpia per te cuar akull ne makina gare. Pororo dhe miqte e tij besojne qe breshkat jane pjesemareshe ne gare.
 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com