Nos podrias regalar un like?

terrenoblogger.co
Home » » Mbreteria e Debores Dubluar ne shqip

Mbreteria e Debores Dubluar ne shqip


Pershkrim i shkurter:

 Mbreteresha e Debores ka krijuar nje dimer te perjetshem, ku ererat polare ngrijne shpirtrat e njerezve dhe emocionet e tyre. Nje vajze me emrin Gerda, Luta dhe Ormi, nje troll, duhet te shpetojne vellain e saj Kajin dhe boten.

 
 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com