Nos podrias regalar un like?

terrenoblogger.co
Home » , » Krishtlindja E Shrekut Dubluar ne shqip

Krishtlindja E Shrekut Dubluar ne shqip


Pershkrim i shkurter:

Ne kete film paraqitet Personazhi i Shrekut qe nuk e ka idene se cjane Krishtlindjet dhe ja ben te qarte gomarit qe Perbindeshat nuk i festojne Krishtlindjet, por ne fund ai vendos ti festoje Krishtlindjen ne menyren e tij te Perbindeshit. Me ndihmen e Fiones dhe femijeve te tyre, ai pergatitet per Krishtlindjet, por ndodh nje kthese ne histori, e megjithate ne fund cdo gje shkon mire. 
 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com