Nos podrias regalar un like?

terrenoblogger.co
Home » » Aventura e madhe e Lejlekut te vogel(2017) Dubluar ne shqip

Aventura e madhe e Lejlekut te vogel(2017) Dubluar ne shqip


Pershkrim i shkurter:

Jetim qe ne lindje dhe i rritur nga lejleket, Ricardi adoleshent tashme, beson qe eshte nje prej tyre. Pir kur vjen koha per te migruar ne Afrike, familja e tij e lejlekeve eshte e detyruar tja tregoje te verteten dhe ta leri pas ne pyll meqe ai nuk eshte zog shtegatar dhe nuk mund ti mbijetoje migrimit. I vendosur per te treguar qe ai eshte nje lejlek, Ricardi niset i vetem drejt jugut. Por vetem me ndihmen e nje bufi ecetrik, njje parakeji narcizist ai do te kete nje shanc te arrije qellimin dhe te mesoje te pranoje se kush eshte ne te vertete


 
 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com