Nos podrias regalar un like?

terrenoblogger.co
Home » » Lego Batman Skuadra e Superheronjve Dubluar ne shqip

Lego Batman Skuadra e Superheronjve Dubluar ne shqip
Pershkrim i shkurter: Kandidati per president Leks Lutor bashkohet me nje xhoker per te shkaterruar Batmanin dhe Supermenin duke u bere keshtu President. Do te mposhtet dyshja e heronjeve apo do te shkaterrohen bashke me pjesen tjeter te skuadres?
 
 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com