Nos podrias regalar un like?

terrenoblogger.co
Home » , » Tomi dhe xheri Udhtimi ne Mars Dubluar ne shqip

Tomi dhe xheri Udhtimi ne Mars Dubluar ne shqip
Tom dhe Jerry Shpërthimi në Mars! Gjatë ushtrimit të zakonshme hi-dëfrim e tyre, ata inadvertantly pushoj-larg në një anije kozmike që shkonte për në Mars. Ata takohen me banorët marsian lokale dhe bëj që të pushtonte Tokën, të ndihmuar nga "Invincitron", një vakum-vetos robot gjigand. Tom, Jerry dhe aleati i tyre marsian, Peep, të ruajtur ditë. Drejtori: Bill Kopp Shkrimtarëve: Joseph Barbera, William Hanna, 1 më shumë kredi.

 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com