Nos podrias regalar un like?

terrenoblogger.co
Home » » Princesha Mjellmë Princeshë Nesër Pirate sot Dubluar ne shqip (2016)

Princesha Mjellmë Princeshë Nesër Pirate sot Dubluar ne shqip (2016)Me prindërit e saj larg për të verës, fun-loving, ri Princess Alise duhet të kalojnë kohën e saj me mbretëreshën Uberta, trajnimi të jetë e përkryer, mbretërore e duhur ... Por ajo që ajo me të vërtetë dëshiron është që të bëhet një pirat swashbuckling! Princess Alise vendos lundrojnë me Zotin Rogers, Jean-Bob bretkocë dhe shpejtësia breshkë në një guximshme, udhëtim det të lartë të mbushur me aventura të mahnitshme, rrezik dhe zbulimin. Pas një anijembytje lë ekuipazhin trim bllokuar në një ishull, të egër misterioz, ata takohen Lucas, një djalë i ri i cili ka jetuar në izolim. Tani miqtë besnikë duhet të punojnë së bashku për të shpëtuar ishullin dhe krijesat ferociously uritur që banojnë aty.

 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com