Nos podrias regalar un like?

terrenoblogger.co
Home » » Lufta e Yjeve Dubluar ne shqip

Lufta e Yjeve Dubluar ne shqip
Përmbledhje: Si Clone Wars fshij nëpër galaktikë , e heroike Jedi Knights luftojnë për ruajtjen e rendit dhe rivendosjen e paqes . Gjithnjë e më shumë sisteme po bien pre e forcave të anën e errët si Republika Galactic rrëshqet më tej dhe më tej nën ndikimin e separatistëve dhe të pafund ushtrinë e tyre Droid . Anakin Skywalker dhe nxënësi i tij Padawan Ahsoka Tano gjejnë veten në një mision me pasoja të gjera , ai që i çon ato ballë për ballë me të zotit krimi Jabba Hutt. Por Count Dooku dhe agjentët e tij të liga , duke përfshirë poshtër Asajj Ventress , do të ndalemi në asgjë për të siguruar që Anakin dhe Ahsoka dështojnë në kërkimin e tyre . Ndërkohë , në vijën e parë e Clone Wars , Obi - Wan Kenobi dhe Master Yoda çojë ushtri masive klon në një përpjekje të guximshme për të rezistuar forcat e anën e errët.
 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com