Nos podrias regalar un like?

terrenoblogger.co
Home » , » Xhuxhat si birrila Dubluar ne shqip

Xhuxhat si birrila Dubluar ne shqip

Përshkrimi


Santa Klausi dhe vëllai i tij Dingël janë një çift Piratësh. Kjo është një aventurë ku Santa duhet të shkojnë në Fixhi për të rikthyer Elves (rrëmbyer nga Dingël) dhe të shpëtojë Krishtlindjet Për më shum shiko filmin
 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com