Nos podrias regalar un like?

terrenoblogger.co
Home » » Shpata Magjike Eskalibur Aventure ne Kamelot Dubluar ne shqip

Shpata Magjike Eskalibur Aventure ne Kamelot Dubluar ne shqip

Përshkrimi


Një vajzë aventureske, një vetmitar i ri i verbër dhe një dragua budalla me dy koka garojnë për të gjetur shpatën e humbur Excalibur dhe për të shpëtuar Mbretin Artur dhe Kamelotin nga katastrofa Për më shum shiko filmin.

 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com