Nos podrias regalar un like?

terrenoblogger.co
Home » » Planeti i Thesariti Dubluar ne shqip

Planeti i Thesariti Dubluar ne shqipNjë version i animuar i Disney "Ishulli i Thesarit". Dallimi i vetëm është se filmi është vendosur në hapësirën ajrore te botëve të huaja dhe mrekullive të tjera galaktike Për më shum shiko filmin.
 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com