Nos podrias regalar un like?

terrenoblogger.co
Home » , » Barbi Mariposa dhe Zana Princeshe Dubluar ne shqip

Barbi Mariposa dhe Zana Princeshe Dubluar ne shqipMariposa dhe miku i saj leshtor Zi kthehet në Barbi Mariposa dhe Zana Princeshë. Në këtë aventurë magjike, Mariposa bëhet ambasadore mbretërore e Flutterfield dhe është dërguar për të sjellë paqe në mes të tokës së saj dhe rivalëve të tyre, Zanave të Kristalit Shimmervale Për më shum shiko filmin .

 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com