Nos podrias regalar un like?

terrenoblogger.co
Home » » Nje Perbindesh ne Paris dubluar ne shqip

Nje Perbindesh ne Paris dubluar ne shqip
Një film i animuar 3D-i vendosur në Paris në vitin 1910 dhe u përqendrua në një përbindësh i cili jeton në një kopsht me të dashurën e tij në Paris Për më shum shiko filmin

 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com