Nos podrias regalar un like?

terrenoblogger.co
Home » » Shrek 4 Dubluar ne shqip

Shrek 4 Dubluar ne shqip
Përpara se Shreku dhe Gomari të shpëtonin Princeshën Fiona në filmin e parë Mbreti Harold dhe Mbretëresha Lillian - të dëshpëruar për të hequr mallkimin e vajzës së tyre takohen me Rumpelstiltskin i cili dëshiron të bëhet mbret i Far Far Away, në shkëmbim për të ndihmuar ata. Por, para se marrëveshja të nënshkruhet Harold dhe Lillian moren vesh se Fiona ka shpëtuar Për më shum shiko filmin.

 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com