Nos podrias regalar un like?

terrenoblogger.co
Home » , » E Bukura dhe Bisha - Krishtlindjet e magjepsura dubluar ne shqip

E Bukura dhe Bisha - Krishtlindjet e magjepsura dubluar ne shqip
Bukuroshja përgatit kështjellën për Krishtlindje kundër dëshirës së bishës, duke u përpjekur ti sjellë atij lumturi. Forte, ka frikë se planet e Bukuroshes mund të sjellin përfundimisht një fund mallkimit ... mallkimit që e solli bishën shumë afër në jetën e Mjeshtrit Për më shum shiko filmin.


 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com