Nos podrias regalar un like?

terrenoblogger.co
Home » , , » Frozen- Mbreteresha e debores Dubluar ne shqip

Frozen- Mbreteresha e debores Dubluar ne shqipPërshkrimi


Anna optimiste bashkohet me Kristof ne nje udhetim epik , ne kushte te njejta me malin everest per te takuar motren e saj , Elsa e cila ka pllakosur qytetin ne akull me fuqite e saj qe nuk i kontrollon. Rruges Annes dhe Kristoff do i bashkohet Olaf Njeriu prej debore teper gazmor Për më shum shiko filmin.

Click Ketu Sepse foto esht Fshir 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com