Nos podrias regalar un like?

terrenoblogger.co
Home » » Shrek 3 Dubluar ne Shqip

Shrek 3 Dubluar ne Shqip
Princi Charming kryen nje prapa skenës në një lokal, duke u zotuar se ai do të bëhet Mbret i shumë largut dhe do marrë hak për vdekjen e nënës së tij, zana kumbare. Ndërkohë, Mbreti Harold është duke vdekur dhe perbindeshi i biri i tij-me ligj Shreku dhe vajza Princesha Fiona janë për t'u bërë Mbreti dhe Mbretëresha e Shume Shume Largut Për më shum shiko filmin.

Jepi nje koment rreth Filmit "

nese nuk ju hapet videojeni refresh faqen "
 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com