Nos podrias regalar un like?

terrenoblogger.co
Home » , » Barbi dhe Princesha e Ishullit te Humbur Dubluar ne shqip

Barbi dhe Princesha e Ishullit te Humbur Dubluar ne shqip

Përshkrimi


Barbie luan Rosellën në këtë film të ri muzikor. E humbur në një ishull, Rosella rritet nën kujdesin e miqve të saj kafshëve të dashur Për më shum shiko filmin


 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com