Nos podrias regalar un like?

terrenoblogger.co
Home » » Alvin dhe Ketrushat takojne njeriun ujk

Alvin dhe Ketrushat takojne njeriun ujkPershkrim i shkurter:

 Alvin shikon makthe me njeriun-ujk. Ai beson se fqinji i tij eshte njeri-ujk. Sigurisht, askush nuk e beson ate. Nderkohe djemte po punojne ne nje projekt shkollor. Kur Alvin e prish auditorin e shkolles, ai perjashtohet nga projekti. Alvin dhe Simon po perpiqen te zbulojne sekretin e fqinjit te tyre. Do shkoj shfaqja si eshte planifikuar apo ketrushat do ta prishin? Dhe a eshte vertet fqinji i tyre njeri-ujk?

 
 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com