Nos podrias regalar un like?

terrenoblogger.co
Home » , » Barbi dhe tre musketieret - Dubluar në shqip

Barbi dhe tre musketieret - Dubluar në shqip

Përshkrimi


Ky është "të gjithë për një dhe një për të gjithë", një aksion i mbushur me aventurë Barbi si Korina, një vajzë e re fshati shkon në Paris për të ndjekur ëndrrën e saj të madhe të bëhet një muskutiere Për më shum shiko filmin


 
Support : Copyright © 2015. Filma Te dubluar ne shqip - All Rights Reserved
Dizajni u Mundsua nga ab-film.blogspot.com